Styrelse

Svenska Hästars Värns styrelse

Lars-Erik Agebro

Ordförande
Ansvarig för föreningen i sin helhet och ansvarig utgivare för tidningen
070-5749067
lars-erik.agebro@shv.org
Gävle
Läs mer

Anette Vilhelmsson

Vice Ordförande
Ansvarig för hästbesök och vanvård
076-100 94 34
anette.vilhelmsson@shv.org
Norrtälje
Läs mer

Pia Lennholm

Kassör
Medlems- och försäkringsansvarig
070-772 68 40
pia.lennholm@shv.org
Enköping
Läs mer

Maria Andersson

Sekreterare
Eventansvarig, fadderverksamhet samt hemsida och sociala medier
070-395 00 04
maria.andersson@shv.org
Kalmar
Läs mer

Anna Nordlöf

Ledamot
Hästgruppsansvarig, foder- och akuthästar
070-384 74 35
anna.nordlof@shv.org
Åsa
Läs mer

Stina Andersson

Ledamot
Vanvårdsfall
073-0260161
stina.andersson@shv.org
Ockelbo
Läs mer

Madeleine Evensen

Ledamot
Volontärer
070-4731101
madeleine.evensen@shv.org
Stockholm
Läs mer

Lovisa Rask

Suppleant
Sponsorer och samarbeten

lovisa.rask@shv.org
Norrköping
Läs mer

Anna Appelgren

Suppleant


anna.appelgren@shv.org
Älmhult
Läs mer

Valberedning:

Veronica Dunér (ordförande/sammankallande)
Tel: 073-782 67 34
veronica.duner@gmail.com

Carina Nordell
Tel: 0767-79 77 49
carina.shv@gmail.com

Helena Träff
070-199 13 77
helenaträff66.htf@gmail.com

Revisor:
Peter Sandberg, Vätterstadens Revisionsbyrå i Jönköping.

Postadress:
Svenska Hästars Värn
c/o Pia Lennholm
Villberga Enhälja 4
749 51 GRILLBY