Styrelse

Svenska Hästars Värns styrelse

Anette Vilhelmsson

Ordförande
Ansvarig för hästbesök och vanvård
076-100 94 34
anette.vilhelmsson@shv.org
Norrtälje
Läs mer

Anna Nordlöf

Vice Ordförande
Hästgruppsansvarig, foder- och akuthästar
070-384 74 35
anna.nordlof@shv.org
Åsa
Läs mer

Pia Lennholm

Kassör
Medlems- och försäkringsansvarig
070-772 68 40
pia.lennholm@shv.org
Enköping
Läs mer

Maria Andersson

Sekreterare
Eventansvarig, fadderverksamhet samt hemsida och sociala medier
070-395 00 04
maria.andersson@shv.org
Kalmar
Läs mer

Stina Andersson

Ledamot
Vanvårdsfall
073-0260161
stina.andersson@shv.org
Ockelbo
Läs mer

Madeleine Evensen

Ledamot
Volontärer och resurs för eventansvarig
070-4731101
madeleine.evensen@shv.org
Stockholm
Läs mer

Lovisa Rask

Ledamot
Sponsorer och samarbeten

lovisa.rask@shv.org
Norrköping
Läs mer

Elisabeth Berg

Suppleant


elisabeth.berg@shv.org
Åmål
Läs mer

Valberedning:

Annika Planstedt (ordförande/sammankallande)
Tel:070-582 02 41
annika.planstedt@gmail.com

 

Ledamot
Madeleine Eriksson
076-886 40 55
madeleine_e_55@hotmail.com

 

Helena Träff
070-199 13 77
helenatraff66.htf@gmail.com

 

Suppleant

Marie Thorén
070-944 10 06
marie.e.thoren@gmail.com

 

Revisor:
Peter Sandberg, Vätterstadens Revisionsbyrå i Jönköping.

 

Postadress:
Svenska Hästars Värn
c/o Pia Lennholm
Villberga Enhälja 4
749 51 GRILLBY