Styrelse

Svenska Hästars Värns styrelse 2018.

Anette Vilhelmsson

Ordförande
Informationsansvarig, allmänna frågor, ansvarig för hästbesök
076-100 66 13
anette.vilhelmsson@shv.org
Enköping
Läs mer

Anna Nordlöf

Vice ordförande
Hästgruppsansvarig, foder- och akuthästar
070-384 74 35
anna.nordlof@shv.org
Åsa
Läs mer

Mats Balke

Kassör
Medlems- och försäkringsansvarig
070-366 51 27
mats.balke@shv.org
Hassle Bösarp 108 274 93 SKURUP
Läs mer

Maria Andersson

Sekreterare
Fadderansvarig, hemsida och sociala medier
070-395 00 04
maria.andersson@shv.org
Kalmar
Läs mer

Helena Träff

Ledamot
Event, volontäransvarig

helena.traff@shv.org
Falköping
Läs mer

Annika Fransson-Forssjö

Ledamot


annika.fransson-forssjo@shv.org
Katrineholm
Läs mer

Lollo Petersson

Suppleant

070-230 03 05
louise.petersson@shv.org
Kalmar
Läs mer

Sara Strand

Suppleant

070-733 53 44
sara.strand@shv.org
Göteborg
Läs mer

Charlotte Jonsson

Suppleant


Charlotte.jonsson@shv.org
Nossebro
Läs mer

Marcus Petersson

Suppleant
Sponsoransvarig
0708-675827
marcus.petersson@shv.org
Kalmar
Läs mer

Valberedning:

Carina Nordell (ordförande/sammankallande)

Tel: 0767-79 77 49

carina.shv@gmail.com

 

Annelie Mannerbjörk

Tel: 070-938 76 57

 

anneli.mannerbjork@gmail.com

Ewa Carlsson

Tel: 073-754 89 15

 

Revisor:

Peter Sandberg, Vätterstadens Revisionsbyrå i Jönköping.